Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
History West/Dog4Life

Životopisy:

Členové Dark Side:

XDog: Vlastním jménem Aleš Strnad,narozený v roce 1991 začal v roce 2005,kdy nahrál několik nahrávek . Postupně se dokupovalo vybavení a 15.9.2006 vydal společně s 3Donem,Dj Dennym(MC Tox) a Werevolfem CD Rep mi znamení dá. Skládá některé instrumentálky,které by se měli objevit na novém CD Game OVER a je  textařem a majitelem malého studia Dog 4 Life 1991. V současné době studuje na Hotelové škole v Mariánských Lázních. Nové songy,se postupně nahrávají a staré vyřazují - jen některé ,pro nezajímavost textu. Na CD Game OVER by se mělo objevit songů kolem 20. Byl členem poroty na www.battle.wbs.cz. Je hlavním členem WX Productions & Dark Side. Vytváří beaty na své album a i na zakázku pro mladou českou rappovou scénu

3Don : Vlastním jménem Jiří Jindra narozený v roce 1991 začal  stejně jako XDog v roce 2005,kdy společně nahrávali první songy.Objevil se na CD Rep mi znamení dá a v současné době je zatím jediným členem,společně s XDogem v Dog 4 life,který se objevuje na většině songů na albu Game OVER.

Nero: Vlastním jménem Václav Bříza,narozený v roce 1991. Začal na přelomu let 2007-2008 s produkcí společně s XDogem. Jeho původním jménem bylo Weezy,proto zůstal název produkce,který znamená Weezy&XDog Productions,zkráceně WX Productions. V současné době studuje na Hotelové škole v Mariánských Lázních a společně s Dark Side,jako beatmaker tvoří v WX productions s XDogem instra pro nové album Game OVER i na zakázku dalším českým rapperům.

Historie Dog 4 life Records...                                                                Dog 4 Life

Poprvé jsme se sešli v létě roku 2005. V tu dobu jsme neměli ani tušení,že začneme rapovat. Toto léto jsme posilovali a chodili často ven,jako každý jiný. Když pomalu končily letní prázdniny,rozhodli jsme se jen tak nahrávat různé nahrávky na počítač. Tehdy jsem neměl ani pořádné programy,na kterých by se zvuk dobře vyčistil,ani kvalitní mikrofón. Do nahrávek jsme postupně začali dávat i hudbu a tím začala naše historie. Když jsme o5 začali chodit do školy,neměli jsme čas na další nahrávání a k nahrávkám jsme se dostávali jen zřídka kdy. Když jsme ale přišli s nápadem,že bychom mohli začít repovat,každý se smál,protože jsme ještě nikdy nic nedokázali. Trvalo to přesně jeden rok,kdy jsme na nový počítač,kde máme kvalitní programy,začali nahrávat první songy.  Je také při poslechu zřetelné chrastění a šumění zvuku a nejistota v hlasech. Na songu jsem tehdy(i na celém albu Rep mi znamení dá) vystupoval ještě pod přezdívkou DDX,protože jsem jí vymyslel bez přemýšlení a muselo to být rychle. Na tomto songu se jako můj první host a poprvé repující člověk objevil Werevolf,který už na předchozím albu žádný song nenahrál.

Později..............

. Do našeho jakoby ,,studia´´ se dostal i 3Don,který na songách spolupracuje jako jediný,bez vyjímek a bez připomínek dál a také jako jediný člen naší Crew Dog 4 Life si píše sám některé texty. Když jsme s 3Donem nahráli 3 songy,vydali jsme toto album 15.září 2006. Za zmínku stojí i track Hazlov City,na melodii Shady records-Detroit City. Na songu spolupracuje DJ Denny,který se k nám přidal jako poslední člen a také stihl pouze polovinu refrénů z tohodle songu. Zbytku jsem se ujal já.  K albu Rep mi znamení dá bych chtěl jen dodat,co se týče kvality,že se nejedná o zrovna kvalitní  songy,jak už jsem naznačil,byly nahrávány na starý a nekvalitní mikrofón. . Současnost Dog 4 Life:

V současné době nahráváme každý weekend nějaké songy,nebo píšeme texty,či tvoříme hudbu. Naše songy jsou většinou od produkce Shadowville z New Yorku,která má pro náš styl nejvhodnější instra. Některé instrumentálky si tvoříme sami v dobrých k tomu určených programech. Zatím není určen přesný počet songů na novém albu. Na albu Rep mi znamení dá bylo celkově songů 7,takže se snažíme udělat o pár songů více,protože by nás to dostalo výš . Máme hodně rozepsaných textů,na které se ještě nedostalo.Na novém albu se v zatím nahraných trackách objevuje hned několik témat-především jsou to drogy,proti kterým bude na albu ještě několik songů,které dávají smysl. Proč zrovna drogy?,je to téma, na které se dá vymyslet nespočetné množství songů a to takových,že při poslechu se vám vybaví,jak někteří lidé vůbec žijí. Téma drogy,jsou jením z hlavních tématů tohoto alba. Jen chtějí dokázat,že mají Many,ale to je jim k ničemu. A dále se jedná na našem CD o životě. Máme zatím napsané texty,na toto téma,ale až budeme mít song hotové,tak se to dozvíte v dalších článcích.

!!!Všechny songy se nahrávají znovu v novém studiu!!! - Fotky a informace o novém studiu můžete vidět v sekci Studio¨.

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek